Scroll Top

Nové Město na Moravě

Tankování

Tankujte palivo u nás.

Mycí centrum

Mycí linka, vysavače, ruční mytí.

Bistro, restaurant

Obědové menu, svačiny, stálá nabídka.

Týdenní menu

Denně vaříme čerstvé české menu.

WIFI zdarma

Připojení k Wi-Fi je samozřejmě zdarma.

Akce

Natankujte 150 litrů a získáte jídlo  ZDARMA.

Věrnostní program

Sbírejte body za tankování a nakupujte levně.

Kontakt

Zavolejte, napište, sledujte nás na sítích. 

Čerpací stanice BCS

Nové Město na Moravě

Cestou po silnici I. třídy, číslo 19, objevíte naši benzínku BCS. Můžete se zde, mimo tankování paliva prémiové kvality, skvěle najíst, koupit výbornou kávu a dát si odpočinek na  cestách. Na stanici naleznete terminál Sazky, kde si můžete dobít kredit, vsadit Sportku, nebo třeba zakoupit stírací losy.

Naše čerpací stanice BCS je při cestě po hlavním tahu a bez ztráty času zajížďkou do města. Na naší stanici Vás rádi obsloužíme v čase 5 – 23 hod a to denně – od pondělí do neděle. 

Natankujte prémiové palivo

vyberte si z následující nabídky druhů:

 • Diesel Qmax
 • Diesel
 • Natural 95
 • Super 95 Qmax
 • Autogas (LPG)
 • Ad blue
 • Tankovat můžete jak do osobních vozidel, tak i do nákladních vozidel.

Tankujte na BCS

PHM

U nás natankujete pohonné hmoty rovnou u 3 stojanů, tedy na 5 výdejních místech. Na těchto 5 výdejních místech můžete rovnou natankovat pohodlně směs do ostřikovačů. Je tedy předpoklad plynulého tankování bez čekání. Poskytujeme pohonné hmoty, které splňují ty nejpřísnější požadavky a předpisy.

Při natankování alespoň 150 l pohonných hmot získáte oběd ZDARMA.

Diesel Qmax

PLNĚ ADITIVOVANÁ MOTOROVÁ NAFTA NOVÉ GENERACE

Jedná se o skvělé palivo, do kterého jsou přimíchány multifunkční přísady zlepšující účinky motoru automobilu. Natankujte Diesel a získejte:

 • Vyšší mazivost, která prodlouží životnost motoru.
 • Vyšší akceleraci.
 • Nižší emise a spotřebu paliva.
 • Ochranu proti korozi částí motoru a palivového systému.

Super 95 Qmax

Benzín nejvyšší prémiové kvality

Plně aditivovaný bezolovnatý benzín, který zabezpečí Vašemu motoru maximální výkon. Jeho výjimečnost spočívá v přimíchání nového aditiva s mnoha pozitivními účinky na motor vozidla. Svou kvalitou je zcela srovnatelný se všemi podobnými prémiovými palivy na trhu.

 • Chrání motor před korozí a tvorbou usazenin.
 • Udržuje motor v nejlepší kondici.
 • Snižuje spotřebu paliva a náklady na provoz.
 • Snižuje emise a je šetrnější k životnímu prostředí.
 • Je doporučený pro všechny typy benzínových vozidel.

Klasická motorová nafta

Jedná se o klasickou motorovou naftu.

Běžný benzín

Jedná se o běžné benzínové palivo.

LPG

Součástí naší čerpací stanice v Nové Městě na Moravě je LPG výdejní stojan. Tento zkapalněný ropný plyn se používá jako alternativní pohon pro vozidla se zážehovými motory a do spalovacích spotřebičů. Výhodou LPG je jeho cena a šetrnost k životnímu prostředí. Zastavte se pro LPG u nás.

POKYNY PRO TANKOVÁNÍ:

zákaz PLNĚNÍ TLAKOVÝCH NÁDOB

Provozní náplně

BCS nádrž na AdBlue

ADblue

Na stanici NMNM najdete stojan, který nabízí tankování kapaliny AdBlue. Je to směs demineralizované vody a močoviny, který se používá jako přídavek do naftových motorů pro účel snížení škodlivých emisí. Je injektován do výfukových plynů pro snížení škodlivých emisí NOX. Tímto způsobem plní emisní normy Euro 4, Euro 5 a Euro 6. AdBlue je extrémně čistý roztok, který byl speciálně vyvinut pro naftové motory, kde součást výfukového systému je selektivní katalytická redukce (systém SCR).

BCS KAPALINA FLOW CONTROL

Flow control

Mezi naše jedinečné služby patří Flow control — tankování směsi do ostřikovačů z podzemní nádrže přímo do nádobky ostřikovačů vozu. Načepujete tankovací pistolí za zvýhodněnou cenu a bez zbytečných plastových obalů.

Ať už navštívíte kteroukoliv z našich 3 poboček čerpacích stanic – v Rosicích u Brna, Velké Bíteši nebo Novém Městě na Moravě, oceníte  jednoduchý, pohodlný a výhodný nákup kapalin do ostřikovačů. Samozřejmě měníme letní a zimní směs v našich zásobnících. 

Platební a tankovací karty

Zaplatit tankování či nákup můžete jak hotově, tak i platební kartou. 

Hotovost přijímáme v měně Kč a EUR, z platebních karet je pak možné použít CCS, UTA, DFC, DKV, VISA, MAESTRO, MASTER CARD, AMERICAN EXPRESS.

MojeCerpacka_karty_1200
jídlo za tankování!

Při natankování 150 litrů PHM a platbou následujícími způsoby získáte oběd ZDARMA!

Mycí centrum, vysavače

Umyjte a vyčistěte si své motorové „miláčky“. Vůz Vám bude vděčný za tuto proceduru, která ho zkrášlí a prodlouží jeho životnost. 

Portálová mycí linka

Na BCS v NMNM můžete umýt svůj vůz v portálové kartáčové mycí lince. Pro použití mycí linky je potřeba zakoupit kartu přímo u obsluhy čerpací stanice.

pravidla mycí linky

V NMNM můžete dopřát svému vozu ruční péči v podobě mytí vozu wapkou. 

Vysavač, kompresor

Vysavač nebo vzduch-kompresor pro foukání pneumatik, je tu pro Vás od pondělí do neděle, a to nepřetržitě. 

vysavač

NON-STOP výkonný vysavač 8 minut za 10 Kč

kompresor

Koncovka kompresoru pro huštění pneumatik vzduchem se nachází přímo na stojanu, není potřeba ji tedy vyzvedávat u obsluhy čerpací stanice.

Bistro, restaurace

Vaříme  výbornou domácí kuchyni, kde si můžete dát týdenní obědové menu, vynikající pokrmy z restaurace, nebo rychlovky z našeho bistra. Jako sladkou tečku po pořádném jídle si můžete dopřát kávu a zákusek podle aktuální nabídky.

Jestli Vás přepadl náhlý hlad a nemáte dostatečný prostor pro zasednutí k jídlu a v klidu a pohodě si vychutnat jídlo v naší restauraci, máme pro Vás řešení. Využijte naši nabídku rychlého občerstvení a svačinu do ruky si můžete zakousnout na cestách.

Občerstvit se můžete v naší restauraci, kde pro Vás každý den chystáme čerstvé jídlo z kvalitních potravin. Po výborném jídle si můžete dopřát vynikající kávu a k ní sladký zákusek.

Pokud spěcháte a musíte pokračovat v cestě, je možné si zakoupit „kávu s sebou“ a do ruky alespoň rychlé občerstvení, třeba Hot dog. Pokud si však chcete dopřát klid a u jídla si odpočinout, využijte naše venkovní posezení.

Týdenní menu

Každý den vaříme čerstvé a chutné obědové menu z naší kuchyně. Ať už jedete po hlavním tahu, po silnici číslo 19, nebo přímo městem, zastavte se za námi na výborné obědové menu. Najděte si čas na poctivou porci pořádného jídla. Menu podáváme denně od 10 hod. 

Zastavte se a vyplňte na čerpací stanici přihlašovací kartičku, my Vás následně zavedeme do evidence a už se jen můžete těšit na lákavé nabídky chutných pokrmů a akce.

Nechte si zasílat týdenní menu přímo na Váš e-mail a buďte tak vždy informováni jak o báječném jídle, tak i o našich zajímavých a výhodných akcích.

Informace o alergenech Vám na vyžádání podá obsluha čerpací stanice.

Jídelníček najdete na stránce  týdenní menu a na našem Facebooku.

Chcete vědět, co dnes vaříme k obědu? Zaregistrujte se a získejte aktuální týdenní menu na oběd... Více o registraci ZDE.

Free Wi-Fi

Na naší čerpací stanici si můžete během Vašeho odpočinku užít online konverzaci s rodinou či přáteli, nebo se zabavit třeba sledováním oblíbeného seriálu. Připojení k Wi-Fi je samozřejmě zdarma.

Akce

BCS NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

Při natankování alespoň 150 litrů paliva a platbou následujícími způsoby – v hotovosti, bankovní kartou, kartou CCS, kartou DFC či kartou DKV, získáte oběd ZDARMA!

Neplatí při platbě kartou EuroShell, Routex, ČEZ, Čepro, Česká pošta, Benzina.

tankujte výhody a čerpejte body = nová karta na myčku a body

Miroslav Červený
řidič

Na pumpu jsem se zastavil po delší době. Pro mne milé překvapení za rozšíření parkovací plochy pro kamiony. Dál jsem si kuřátko za rozumnou cenu. Žádný Alcron, ale šlo to. Personál příjemný. Řadím si toto odpočívadlo kde se na svačinku, oběd nebo večeři zastavím.

Pavel Škuta
řidič

… velmi dobrá kvalita služeb, pestrý sortiment, vždy i teplé občerstvení dobré úrovně, vhodné pro řidiče kamionu, velké parkoviště LKW, přijatelné ceny…

xavier soup
řidič

Slušné ceny PHM s ohledem na blízkost dálnice D1 (jen pár set metrů), výborná dršťková polévka za fajn cenou, stojí za to sjet ten kousek z dálnice.

Jankovský Libor
řidič

Dobrý den, konečně někdo v okolí udělal pro nás řidiče pořádnou myčku a ruční mytí. Je to nejlepší ruční myti na cestě do Brna. Už jsem u vás umýval 3 x a je to super. Dobrý tlak a aktivní pěna dobře myje. Na myčce jsem nebyl ale příště rád vyzkouším. Děkujeme BCS

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.