Scroll Top

Rosice

Tankování

Tankujte s BCS kvalitní PHM.

Mycí centrum

Moderní vybavení pro čištění auta NON-STOP

Bistro, restaurant

Obědové menu, svačiny, stálá nabídka.

Týdenní menu

Denně vaříme čerstvé české menu.

WIFI zdarma

Připojení k Wi-Fi je samozřejmě zdarma.

Akce

Natankujte 150 litrů a máš ZDARMA parkování.

Věrnostní program

Sbírejte body za tankování a nakupuj levně.

Kontakt

Zavolejte, napište, sledujte nás na sítích. 

Čerpací stanice BCS

Rosice u Brna

Objevte další naši čerpací stanici BCS, a to v Rosicích, přibližně 20 km západně od Brna, na silnici číslo 23. Tankujte denně palivo prémiové kvality v čase od 5 do 22 hodin. Můžete se zde skvěle najíst, dát si výbornou kávu nebo Sazka terminál. 

Nabízíme speciální službu – tankovací automat, který je dostupný jak pro osobní, tak i nákladní vozidla. Vyzkoušejte automat u nás a uvidíte, že budete mile překvapeni, jak snadno a intuitivně se ovládá a navíc bez fronty na zaplacení. 

Tankovací automat Rosice

Nabízíme Vám speciální službu – tankovací automat. Že jste jej ještě nevyzkoušeli? Nebojte se ničeho a pojďte to vyzkoušet s námi, uvidíte, že budete mile překvapeni, jak snadno a intuitivně se automat ovládá. Nemusíte už čekat frontu na zaplacení, nebo se potkávat s cizími lidmi.

Jednoduchý návod na obsluhu:

 1.  Zaparkujte u automatu.
 2.  Zvolíte si tlačítky částku, za jakou chcete natankovat (100,200, 500 až 5 000 Kč).
 3.  V případě, že nastavíte částku vyšší, než za kolik Kč se vejde PHM do nádrže, fakticky se odečte pouze částka, která se do nádrže opravdu vešla. Částka se automaticky po zavěšení pistole odečte a strhne na koncové částce, která se uhradí.
 4.  Platba se provádí POUZE KARTOU.
 5.  Automatem se dá natankovat AdBlue a PHM.

Tankujte kvalitní PHM

PHM

Diesel Qmax

Jedná se o výjimečné palivo, jehož jedinečnost spočívá v přimíchání multifunkční přísady s mnoha pozitivními účinky, jak na motor automobilů, tak i na samotnou jízdu. Dopřejte sobě i svému autu náš Diesel a tím získejte:

 

 • Vyšší mazivost, která prodlouží životnost motoru
 • Vyšší akceleraci
 • Nižší emise a spotřebu paliva
 • Ochranu proti korozi citlivých částí motoru a palivového systému

Super 95 Qmax

Plně aditivovaný bezolovnatý benzín, který zabezpečí motoru maximální výkon. Jeho výjimečnost spočívá v přimíchání nového aditiva s pozitivními účinky. Svou kvalitou je srovnatelný s podobnými prémiovými palivy na trhu.

 • Chrání motor před korozí a tvorbou usazenin
 • Udržuje motor v nejlepší kondici
 • Snižuje spotřebu paliva a náklady na provoz
 • Snižuje emise a je šetrnější k životnímu prostředí
 • Je doporučený pro všechny typy benzínových vozidel

Klasická motorová nafta

Jedná se o klasickou motorovou naftu.

Běžný benzín

Jedná se o běžné benzínové palivo.

LPG

LPG – plyn se používá jako alternativní pohon pro automobily se zážehovými motory. Jde o zkapalněný ropný plyn, který natankujete u stojanu LPG. 

Využijte naší výhodné nabídky na tankování. Prosím dodržujte jednoduché pokyny pro tankování LPG. 

POKYNY PRO TANKOVÁNÍ:

zakázáno

Plnění mobilních tlakových nádob

tankovací automat

Jak automat funguje?

 

 1. Zaparkujte u automatu.
 2. Zvolíte si tlačítky částku, za jakou chcete natankovat (100,200, 500 až 5 000 Kč).
 3. Pokud nastavíte částku vyšší, než za kolik Kč se vejde PHM do nádrže, fakticky se odečte pouze částka, která se do nádrže opravdu vešla. Částka se automaticky po zavěšení pistole odečte a strhne na koncové částce, která se uhradí.
 4. Platba se provádí POUZE KARTOU.
 5. Automatem se dá natankovat AdBlue a PHM.

U jednorázového natankování minimálně 120 l PHM získáte porci jídla ZDARMA (pokud platíte na pokladně čerpací stanice). 

Provozní náplně

BCS nádrže na AdBlue

Další stojan na naší čerpací stanici nabízí tankování AdBlue. Je to směs demineralizované vody a močoviny, jakožto přídavek do naftových motorů.

Tento přídavek je tu pro účel snížení škodlivých emisí do ovzduší. Je injektován do výfukových plynů za účelem snížení škodlivých emisí NOX proto, aby se splnily emisní normy Euro 4, Euro 5 a Euro 6. Směs AdBlue je extrémně čistý roztok speciálně vyvinutý pro naftové motory, jejichž výfukový systém je opatřen selektivní katalytickou redukcí (systém SCR).

Kapalina BCS ostřikovače

Načerpejte Flow control do ostřikovačů rovnou z podzemní nádrže. Tankuje se přímo do nádobky ostřikovačů Vašeho vozidla. Do svých vozů tak můžete načerpat tankovací pistolí přímo z nádrže kapalinu do ostřikovačů za zvýhodněnou cenu a bez zbytečných plastových obalů – odpadů.

Zastavte se na některé naší čerpací stanici v Rosicích u Brna, Velké Bíteši nebo Novém Městě na Moravě a vyzkoušejte pohodlný a výhodný nákup kapalin do ostřikovačů. Samozřejmostí je výměna letní a zimní náplně v našich zásobnících.

Platební a tankovací karty

Zaplatit tankování či nákup můžete jak hotově, tak i platební kartou. 

Hotovost přijímáme v měně Kč a EUR, z platebních karet je pak možné použít CCS, UTA, DFC, DKV, VISA, MAESTRO, MASTER CARD, AMERICAN EXPRESS.

MojeCerpacka_karty_1200

U jednorázového natankování minimálně 150 litrů PHM a platby u obsluhy čerpací stanice získáte porci jídla ZDARMA.

Mycí centrum

Na naší čerpací stanici je mycí linka, bezkontaktní myčka s nanotechnologií. Navíc zde můžete perfektně vyluxovat Vašeho motorového miláčka. Taktéž hutnění pneumatik u nás snadno vyřešíte a to nepřetržitě.

vysavač

ikonky-09

Využijte ruční moderní vysavač nebo vzduch pro foukání pneumatik  NON-STOP. 

 NON-STOP 10 Kč/10 min

kompresor

ikonky-08

Kompresor pro foukání pneumatik, je tu pro Vás od pondělí do neděle, a to nepřetržitě. Koncovka  kompresoru je k dispozici rovnou na konci hadice, nemusíte tedy za obsluhou čerpací stanice.

Bistro, restaurace

Vaříme  výbornou domácí kuchyni, kde si můžete dát týdenní obědové menu, vynikající pokrmy z restaurace, nebo rychlovky z našeho bistra. Jako sladkou tečku po pořádném jídle si můžete dopřát kávu a zákusek podle aktuální nabídky.

Denně připravujeme čerstvé svačinové nabídky a kávu se zákuskem. 

Občerstvit se můžete v naší restauraci, kde pro Vás každý den chystáme čerstvé jídlo z kvalitních potravin. Po výborném jídle si můžete dopřát vynikající kávu a k ní sladký zákusek. Pokud spěcháte a musíte pokračovat v cestě, je možné si zakoupit Kávu s sebou a do ruky alespoň rychlé občerstvení, třeba Hot dog. Pokud si však chcete dopřát klid a u jídla si odpočinout, využijte naše venkovní posezení.

Týdenní menu

Každý den pro Vás vaříme čerstvé a chutné obědové menu. Najděte si čas na poctivou porci pořádného jídla.  Menu podáváme denně od 11 hod. 

Zaregistrujte se k odběru aktuálního obědového menu 

Aktuální jídelníček najdete na stránce  týdenní menu a na našem Facebooku.

Informace o alergenech Vám na vyžádání podá obsluha čerpací stanice.

Free Wi-Fi na D1

Na naší čerpací stanici si můžete během Vašeho odpočinku užít online konverzaci s rodinou či přáteli, nebo se zabavit třeba sledováním oblíbeného seriálu. Připojení k Wi-Fi je samozřejmě zdarma.

věrnostní program

Bodový systém - sbírejTE body s bcs

1 litr PHM = 1 bod

Při tankování PHM na naší čerpací stanici získáváte body, které můžete uplatnit při nákupu a to buď ve formě slevy na nákup nebo výběrem zboží z našeho sortimentu, které nabízíme na čerpací stanici jako jsou nápoje, jídlo, časopisy, noviny, drobné doplňky atd. Body NELZE použít na následující zboží: alkoholické nápoje, tabákové výrobky, PHM, LPG, AdBlue a stáčená směs do ostřikovačů (Flow Control). 

tankujte výhody!

tankujte výhody a čerpejte body = nová karta na myčku a body

Miroslav Červený
řidič

Na pumpu jsem se zastavil po delší době. Pro mne milé překvapení za rozšíření parkovací plochy pro kamiony. Dál jsem si kuřátko za rozumnou cenu. Žádný Alcron, ale šlo to. Personál příjemný. Řadím si toto odpočívadlo kde se na svačinku, oběd nebo večeři zastavím.

Pavel Škuta
řidič

… velmi dobrá kvalita služeb, pestrý sortiment, vždy i teplé občerstvení dobré úrovně, vhodné pro řidiče kamionu, velké parkoviště LKW, přijatelné ceny…

xavier soup
řidič

Slušné ceny PHM s ohledem na blízkost dálnice D1 (jen pár set metrů), výborná dršťková polévka za fajn cenou, stojí za to sjet ten kousek z dálnice.

Jankovský Libor
řidič

Dobrý den, konečně někdo v okolí udělal pro nás řidiče pořádnou myčku a ruční mytí. Je to nejlepší ruční myti na cestě do Brna. Už jsem u vás umýval 3 x a je to super. Dobrý tlak a aktivní pěna dobře myje. Na myčce jsem nebyl ale příště rád vyzkouším. Děkujeme BCS

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.