BCS

společnost b.c.s.

Síť čerpacích stanic na Vysočině a jižní moravě

Společnost B.C.S. s.r.o. je postavena na managementu změn, tedy na neustálé inovaci všech procesů směřujících k zákazníkovi. Díky tomu je možné nabízet zákazníkům jak kvalitní služby na vysoké úrovni, tak výhodné ceny a posilovat tím konkurenceschopnost firmy na trhu EU.

Naše motto…

" Dosažení maximální spokojenosti každého našeho zákazníka. "

naše Čerpací stanice

Velká Bíteš

Zaregistrujte se a získej informace o  čerstvém menu a akcích na čerpací stanici BCS Velká Bíteš do mailové schránky.

Nové město na moravě

Zaregistrujte se na NMNM a sledujte akční nabídky a jejich výhody. Získejte upozornění na aktuální akce jako první.

rosice

Zaregistrujte se na čerpací stanici Rosice k odběru e-mailových novinek a jídelníčků. Už Vám neuteče žádná z dalších novinek a akcí.

Miroslav Červený
řidič

Na pumpu jsem se zastavil po delší době. Pro mne milé překvapení za rozšíření parkovací plochy pro kamiony. Dál jsem si kuřátko za rozumnou cenu. Žádný Alcron, ale šlo to. Personál příjemný. Řadím si toto odpočívadlo kde se na svačinku, oběd nebo večeři zastavím.

Pavel Škuta
řidič

… velmi dobrá kvalita služeb, pestrý sortiment, vždy i teplé občerstvení dobré úrovně, vhodné pro řidiče kamionu, velké parkoviště LKW, přijatelné ceny…

xavier soup
řidič

Slušné ceny PHM s ohledem na blízkost dálnice D1 (jen pár set metrů), výborná dršťková polévka za fajn cenou, stojí za to sjet ten kousek z dálnice.

historie b.c.s.

významné události společnosti

1999

Společnost B.C.S. s.r.o. byla založena již v roce 1999. 

2000

Čerpací stanice na D1 pak vznikla rok poté, tedy v roce 2000.

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.